Mama Bloguje

Czas na sandały!

Dodano przez dnia lip 3, 2014 w Dziecko | 1 comment

Czas na sandały!

Chyba nikt w takim upale nie lubi chodzić w pełnym obuwiu, zatem nic dziwnego, że nasze małe szkraby również. Przyszła pora zatem na zakupy letniego obuwia…

Już kilkakrotnie miałam przyjemność kupować letnie buty dzieciom, mogę zatem powiedzieć, że mam w tym niemałe doświadczenie. Nie tylko wiem czego chcę, albo lepiej napisać czego na pewno nie chcę, ale również mam sprawdzone typy i producentów, których naprawdę warto wziąć pod uwagę rozważając zakup obuwia dziecięcego.

Z racji tego, że pragnę aby moje dzieci się prawidłowo rozwijały, dokładam wszelkich starań by buty, w których chodzą, były najwyższej jakości, atestowane i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zdrowie to dla mnie podstawa, dlatego nie oszczędzam na nim i mam świadomość, że na dobre obuwie trzeba wydać pewną sumę pieniędzy i nie jest ona wcale mała.

Kupowałam już buty w sklepach internetowych i nigdy nie miałam problemu z doborem rozmiaru, zawsze pasowały te, które wybrałam, ale teraz doszłam do wniosku, że lepiej jest po prostu kupić w stacjonarnym sklepie. Dziecko może sobie swobodnie przymierzyć i się w danym obuwiu przejść po sklepie, by przetestować czy im na pewno odpowiadają.

Ja stawiam na obuwie marki Bartek. W codziennym użytkowaniu przez moje dzieci, sprawdziły się pod każdym względem. Nóżki dzieciaków się w nich nie pocą, są trwałe i estetycznie wykonane. Cena w niektórych przypadkach czasem niejednego może odstraszyć, ale tak naprawdę są warte każdej wydanej na nie złotówki.

One Comment

Join the conversation and post a comment.

  1. OlaOla

    Buty z Bartka niestety są strasznie drogie, a niestety jestem wielką przeciwniczką odkupowania butów z drugiej ręki, nie wiem dlaczego. Racją jest, że na buty nie ma co oszczędzać.