Mama Bloguje

Piłeczkowy boom!

Dodano przez dnia kwi 30, 2014 w Zabawki | 3 comments

Piłeczkowy boom!

       Letnie wakacje to nie tylko upalne dni, to czasem fala ulew, które nie pozwalają bawić się w ogrodzie. Ale i na to można znaleźć sposób, aby pozostając w domu nie nudzić się i szaleć podobnie jak na dworze. Znalazłam świetne rozwiązanie i zakupiłam w sklepie internetowym suchy basen z mnóstwem kolorowych piłeczek. Dzieciaki uwielbiają w nim siedzieć, rzucając się nawzajem lekkimi plastikowymi piłkami i tonąc w ich ogromnej ilości. Piłki wrzucam również do basenu z wodą, kiedy tylko pogoda dopisuje i dzieci spędzają dzień w ogrodzie.

3 Comments

Join the conversation and post a comment.

  1. Zocha

    Jeśli dobrze rozumiem to w czasie niepogody dzieciaki korzystają z basenu w domu? Niby nic nadzwyczajnego, tyle tylko, że u mnie brakuje warunków żeby zapewnić tak dużą przestrzeń do zabawy. Zamiast tych piłeczek, wolę co jakiś czas wybrać się z dzieciakami do „parku zabaw”- krytej hali z mnóstwem atrakcji, w tym z basenami wypełnionymi tysiącami piłeczek, dmuchanymi zjeżdżalniami itp.

  2. Adrian

    Świetny pomysł niestety mam ten sam problem co @ZOCHA, mam za małe mieszkanie na taki basen, pokoje niestety „jamnikowe” , gdyby były kwadratowe to myślę że nieduży basenik mógłbym wstawić ;)

  3. Lulu

    Widziałam ostatnio traki basen na sprzedaż. Bardzo fajny. Myślę, że dziecko miałoby dużą frajdę mając takie kulki na własność w domu. Prawda? Jedyne co to martwię się o bezpieczeństwo mojej pociechy.