Mama Bloguje

W świetle świec…

Dodano przez dnia mar 6, 2014 w Wystrój wnętrz |

W świetle świec…

   Każde pomieszczenie w moim domu ma swój indywidualny, specyficzny klimat i wystrój. Nie lubię monotonii, dlatego każdy pokój urządziłam w innych kolorach oraz stylu. Zaznaczam, że nie oznacza to braku ładu i harmonii, której w moim domu nie brakuje. Po prostu nie lubię nudnych i utartych rozwiązań, a poza tym nie wyobrażam sobie mieć fototapety w każdym pokoju, ot tak tylko dlatego, że jest szalenie trendy.

   Jedyną rzeczą, która łączy elementy dekoracji praktycznie w całym domu są świeczki. Mam ich całe mnóstwo, rozstawionych w każdym możliwym kącie. Z racji, że ubóstwiam świeczki zapachowe, a przyznam, że te tradycyjne do kupienia w marketach i kwiaciarniach, nie dość że bardzo szybko się wypalają, to niestety ich zapach pozostawia wiele do życzenia.

   Postanowiłam zakupić świeczkę yankee candle, najpierw jedną na przetestowanie, a w późniejszym czasie większą ilość, jeśli się sprawdzą. Czytałam bowiem w Internecie mnóstwo pozytywnych opinii o produktach tej marki. Poza tym wszystkie świeczki, które produkuje yankee candle, zachowują najwyższą jakość i są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia.

   Muszę przyznać, że mandarynka z żurawiną podbiły moje serce i nie żałuję wydanych 82,90 zł (bo tyle wyniósł koszt razem z przesyłką) na ten produkt.

   Świeczka pali się praktycznie codziennie w salonie, około godzinki i praktycznie wcale się nie wypaliła przez ostatni tydzień.

   Postanowiłam sobie od teraz, że raz w miesiącu będę kupować sobie jedną świeczkę od tego producenta, bo kusi mnóstwem inspirujących zapachów, które ma w swojej ofercie, a ja się nie mogę doczekać, kiedy przekonam się na własnej skórze jak pachnie truskawka w bitej śmietanie.