Mama Bloguje

Ząbki białe jak perełki

Dodano przez dnia sty 2, 2014 w Kosmetyki | 1 comment

Ząbki białe jak perełki

      Kto by nie chciał mieć nie tylko zdrowych, ale i białych jak perły zębów? Chyba nie znam osoby, która by ich w domowy sposób nie wybielała.

      Mimo iż nasłuchałam się od mojego stomatologa, że wszelkie zabiegi wybielające zęby są szkodliwe dla ich szkliwa, to od czasu do czasu wybieram w drogerii właśnie pastę wybielającą.

      Piję duże ilości herbaty czerwonej oraz earl grey i mimo regularnego szczotkowania oraz dbania o higienę jamy ustnej, uważam, że przebarwiają one w pewnym stopniu moje zęby. Dlatego też funduję im co 2 miesiące zabieg wybielający z użyciem pasty blend a med 3d white. Mimo iż zęby nie są po niej zaskakująco białe, to efekt na pewno jest na tyle widoczny, że warto tą pastę kupić i jej używać.

    Bynajmniej mam świadomość, że nie niszczę dodatkowo swoich zębów za pomocą nakładek oraz dziwnych, nie do końca sprawdzonych żelów dostępnych na rynku, które obiecują śnieżną biel zębów, nie mówiąc o niszczącym działaniu na szkliwo, podczas stosowania danego preparatu.

       W moim przekonaniu wybieram mniejsze zło, któremu zaufało już bardzo wielu konsumentów.

One Comment

Join the conversation and post a comment.

  1. Lolinda

    Ja kiedyś zafundowałam sobie wybielanie przy pomocy plastrów- cóż mimo że zdecydowałam się tylko na połowę kuracji to zęby bardzo mi się wybieliły i efekt się utrzymuje. Wiem jednak, że mimo wszystko nie było to dobre dla moich zębów i teraz nie zrobiłabym drugi raz tego samego.