Mama Bloguje

Burzymy, budujemy, urządzamy…

Dodano przez dnia gru 18, 2013 w Kuchnia |

Burzymy, budujemy, urządzamy…

     Kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania, po uprzedniej wyprowadzce od rodziców, wiedziałam, że czeka mnie mnóstwo remontów i pracy.

     Urządzenie starego domu, odziedziczonego po dziadkach, wymagało ode mnie nie tylko kolejnych kosztów, związanych z wydatkami, ale także ogromu czasu, jaki musiałam poświęcić oraz dużej ilości dodatkowych zajęć po pracy, które musiałam wykonać chcąc cieszyć się pięknymi i zadbanymi pomieszczeniami .

     Zanim się wprowadziliśmy urządziliśmy sypialnię i salon. Kuchnia i dwie łazienki miały być odnowione w pierwszej kolejności po naszej przeprowadzce. Tak też się stało.

     W głowie roiło mi się mnóstwo pomysłów na kuchnię, byłam zdecydowana już w kwestii kolorów płytek i mebli, jakie miały w niej być.

   Na zakupy wybrałam się do Castoramy, gdzie mogłam skompletować wszystko czego potrzebowałam. A potrzebowałam praktycznie wszystkiego, od płytek, poprzez meble, oświetlenie i artykuły dekoracyjne.

     Sklep gromadząc te wszystkie produkty w swojej ogromnej hali, pozwolił zaoszczędzić czas i pieniądze.

    Remont kuchni w całości przeprowadzony. Piękne czerwone meble na wysoki połysk w połączeniu z szarymi i grafitowymi kafelkami na ścianie dały niesamowity efekt.

    Całość uzupełniły proste zwisające dwie lampy nad stołem oraz ledowe oświetlenie podszafkowe, dzięki któremu kuchnia zyskała niepowtarzalny look.

      Wszyscy znajomi się ją zachwycają i z miłą chęcią w niej przesiadują.