Mama Bloguje

Mamo, ja chcę wózek!!

Dodano przez dnia gru 2, 2013 w Dziecko | 1 comment

Mamo, ja chcę wózek!!

     Macierzyństwo to jest piękna sprawa. Oczywiście są dni, w których naprawdę ciężko wytrwać z ciągle marudnym i niespokojnym dzieckiem, które na dodatek nie dość , że samo nie wie co chce, to jeszcze nie umie nam tego samemu powiedzieć…

    Moja córka, która nie tak dawno skończyła dwa latka, ma ten etap już za sobą. Bystra dziewczynka zaczęła dość szybko mówić i dzisiaj mając niespełna 27 miesięcy, komunikuje się tworząc pełne zdania.

    Dlatego zaskoczył mnie ostatnio fakt, kiedy oznajmiła mi, że ona chce mieć wózek – oczywiście taki, jaki ma Zuzia, koleżanka mieszkająca dwa domy dalej.

     Z racji, że uwielbiam zakupy internetowe, jeszcze tego samego dnia przejrzałam oferty kilku sklepów internetowych oraz aukcje kilku serwisów. Trafiłam na wózek Doris, fenomenalne połączenie gondolki i spacerówki, wyposażone dodatkowo w torbę podręczną i z regulowaną rączką – dzięki czemu, wózek nadal będzie odpowiedni w momencie, gdy córka urośnie. I to w atrakcyjnej cenie, więc zamówiłam bez zastanowienia. Dwa dni później Jessika spacerowała już ze swoim nowym nabytkiem wraz z Zuzią po parku.

One Comment

Join the conversation and post a comment.

  1. Jurka

    Hmm.. chodzi o wózek dla lalek, tak? Ja swojej dwuletniej siostrzenicy sprezentowałam na święta, ale ona jeszcze nie za bardzo chce się nim bawić- wie tylko, że lala ma tam spać, więc ewentualnie ją tam położy. Najwyraźniej musi jeszcze trochę podrosnąć. Dobrze zainwestować w wózek, który właśnie będzie rosnąć z dzieckiem, bo wiadomo, że później ta zabawa się rozwinie.