Mama Bloguje

Radio od Fisher Price

Dodano przez dnia paź 8, 2013 w Zabawki | 2 comments

Radio od Fisher Price

   Uwielbiam zabawki, które nie tylko sprawiają radość moim dzieciom, ale są przede wszystkim bezpieczne i potrafią czegoś nauczyć. Nie chodzi oczywiście o to, by każda nowa rzecz jaką im kupuje miała tylko charakter edukacyjny, bowiem doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że dzieciom jest potrzebna zabawa, ale po prostu lubię kiedy spełniają taką rolę.

    Mimo wszystko nauka przez zabawę jest dla mnie idealnym rozwiązaniem i sposobem na spędzanie czasu z dziećmi.

   Moim zdaniem dziecko korzystając z zabawek edukacyjnych, w sposób efektywny spędza czas, dlatego większość z tych, które znajdują się w pudłach moich dzieci, mają taki charakter.

   Ostatnim moim nabytkiem jest Radio Fisher Price, które uczy dzieci rozpoznawać odgłosy i nazwy zwierząt, a także gra kilka wesołych piosenek, które wpadają w ucho i zabawiają maluchy.

2 Comments

Join the conversation and post a comment.

  1. obecna

    Malutkie dziecko tak naprawdę nie potrzebuje wielu zabawek. Tutaj przede wszystkim liczy się czas, jaki jesteśmy w stanie poświęcić naszemu maleństwu. Jeśli tego czasu brakuje, nie zrekompensujemy go w żaden sposób, nawet jeśli kupimy mnóstwo najlepszych, najdroższych lub najbardziej kolorowych zabawek. Gdy będziemy z dzieckiem, do zabawy wystarczy dowolny przedmiot, za resztę posłuży wyobraźnia

  2. Sylwia

    Obecna masz trochę racji- zgadzam się, że dziecku trzeba przede wszystkim poświęcać czas. Co do postu- ja uwielbiam zabawki Fisher Price- wprawdzie sama nie mam dzieci, ale jeśli tylko nadarzy się okazja to kupuję je siostrzenicy. Na roczek sprawiłam jej interaktywny stolik- polsko- angielski. Moim zdaniem jest super, mimo że jeszcze nie wykorzystuje go w 100%